Light academia, козі фентезі, чар-романи, українська міфологія

Light academia, козі фентезі, чар-романи, українська міфологіянд28квітня18:00нд18:4518:00 – 18:45 Павільйон №1 (Зал 1)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторVivat

Деталі події

Завірюхи, чаротворці та благословення Духа Вогню. Пригоди та запеклі битви в  українському фентезі є однією з найпопулярніших  складових сучасної української літератури, що вже захопила букток. І на противагу dark-academy зʼявився жанр – light academy. Світла академія подібно до темної містить любов до читання, історії, мистецтва та навчання.Відмінними її роблять зображення античності, філософія, а також більш позитивні погляди, прогулянки в парку або лісі та домашній затишок, що частково відсилає до коттеджкору. Але чи завжди все має закінчуватися хепі-ендом та як розповідати про українську міфологію по-новому? Нарешті можна поставити всі ці та багато інших питань про cozy-фентезі у їх авторок.

Учасниці:

Анастасія Нікуліна — українська письменниця, інста-блогерка, книжкова оглядачка, лауреатка міжнародних премій. Працює в різних жанрах. Авторка книг «Відбій повітряної тривоги» (з Олександром Греховим), «Я іду шукати» і «Більше нікому» (з Олегом Бакуліним), «Зграя», «Сіль для моря», «Завірюха» та «Викрадачі снігу». Instagram: @innspirit. TikTok: @dominatrixmuse.
Наталія Матолінець – українська письменниця (“Академія Аматерасу”), яка працює в жанрі фентезі, співзасновниця Фантастичних talk(s). А також, авторка книг “Гессі”, “Керамічні серця”, “Всі мої Ключі і Ґайя”.
Катерина Беберіна – блогерка, співзасновниця книжкового клубу “Вино і фентезі”.
Вікторія Шестопал – блогерка, співзасновниця книжкового клубу “Вино і фентезі”.

Більше

Час

(неділя) 18:00 – 18:45