Business Stand Up: читати й жити в Україні

Business Stand Up: читати й жити в Україніпт26квітня18:30пт21:0018:30 – 21:00 Павільйон №6 (Зал 1)ТипПодії для дорослихВартістьВхід за квитками ОрганізаторBusiness Stand Up

Деталі події

Читати так класно, адже книга — чудовий інструмент емоційного перемикання та інтелектуального задоволення. Тому актуальність теми наступного бізнес стендапу, «Читати й жити в Україні», є беззаперечною.

Спікери цієї зустрічі — топменеджери та підприємці, що пишуть статті та колонки, книжки та романи, мають ще купу інших граней, про які розкажуть з гумором.

▫️Гарік Корогодський — письменник та фрік

▫️Тетяна Лукинюк — В2С директорка Київстар, засновниця «Kyiv Bookworms Club», авторка книги «Як хотіти й отримати все»

▫️Олександр Соколовський — засновник ГК «Текстиль-Контакт», що має власну книгу з історіями працівників «Текстильні посмішки»

▫️Олеся Остафієва — підприємиця, експертка з комунікацій та коктейлів у відьма-барі «Лиса гора», авторка книги «Кіра. Дорога додому»

▫️Олександр Красовицький — видавець, письменник та головний редактор видавництва «Фоліо»

Ірина Золотаревич — засновниця та президентка International Upscaling Coaching Group. Авторка підручників про фінанси та комунікації

Андрій Пермяков — віршомен та актор, експерт в корпоративних та урядових комунікаціях

Ведучий заходу — Андрій Длігач, підприємець, футуролог та автор підручників, монографій, поезії і навіть словника.

Побачимося 26 квітня о 18:30 на ВДНГ (6 павільйон, Universum Hall). Автори та видавці зі сцени поділяться своїми літературними жартами у форматі стендапу.

Квитки — тут: https://bit.ly/vdngstandup

20% коштів будуть перераховані на наближення перемоги!

Більше

Час

(пʼятниця) 18:30 – 21:00