Її темрява в сучасних жіночих текстах: дискусія навколо книжок «Чорна королева», «Імена», «У скляному лісі»

Її темрява в сучасних жіночих текстах: дискусія навколо книжок «Чорна королева», «Імена», «У скляному лісі»пт26квітня17:00пт17:4517:00 – 17:45 Павільйон №1 (Зал 2)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторCreative Women Publishing

Деталі події

Жінки складають близько 50% населення України. Проте переважна більшість тем жіночого досвіду в нашому суспільстві замовчується, тавруючись соромом, страхом та напругою.

Проговорювання табуйованих тем, маркованих соромом та ірраціональним страхом, — це рух вперед як для кожної окремої людини, так і для нації загалом. Україна все ще перебуває на шляху до трансформації, але вже зараз можемо бачити, що зміни відбуваються.

Що у фокусі дискусії?

Дорослішання нації через прийняття себе, своєї тілесності, свого шляху та жіночої історії. Проговорення табуйованих, замовчуваних тем як “шлях додому”. Історії темряви, болючих трансформаційних періодів, проживання болю чи втрати, пошуку власного Я та самоідентифікації як джерело натхнення. Темні історії vs історії успіху.

Учасниці:
Марина Пономарьова — письменниця, сходознавиця, вивчала китайську та японську мову, копірайтерка.
Віолетта Кім — письменниця, авторка книжки «Плач, сестро, смійся», кофаундерка та голос жіночого фешн-стартапу SPOGAD
Слава Світова — письменниця, тренерка зі словесної майстерності та творчості, співзасновниця видавництва Creative Women Publishing.
Ірина Ніколайчук — літературознавиця, літературна критикиня, співзасновниця видавництва Creative Women Publishing.

Більше

Час

(пʼятниця) 17:00 – 17:45