Інтерактивна бесіда «Українська міфологія: крутіше за Marvel!»

Інтерактивна бесіда «Українська міфологія: крутіше за Marvel!»сб27квітня12:00сб12:4512:00 – 12:45 Павільйон №2 (Зал Гра)ТипПодії для дітейВартістьВхід вільний ОрганізаторФантастичні українці

Деталі події

Не вірите, що українські міфічні герої так само цікаві та харизматичні, як їхні закордонні «колеги» і мають всі шанси стати частиною сучасної світової культури? Український письменник і продюсер Нік Лисицький легко переконає вас у цьому, адже його книжка «Кий і морозна орда» є тому свідченням.
Поговоримо про те, хто є хто в нашій міфології, де живуть персонажі українських міфів та легенд, чому українська міфологія — одна з найбагатших та найцікавіших в світі, і як міфічні герої стають героями книжок, коміксів та фільмів. Найактивніші учасники бесіди та автори найцікавіших запитань отримають подарунки від Ніка Лисицького та видавництва “Фантастичні українці”.

Учасники:Нік Лисицький, письменник, креативний продюсер, автор проекту зі збереження та популяризації української міфології «Чарівний світ UA». Модерує Валері Клочкова, YouTube-блогерка Атмосферниця (Atmosfernitsa), авторка каналу про книги, мистецтво та атмосферне життя в Києві.
Вік: від 10 років

Більше

Час

(субота) 12:00 – 12:45