Як віднайти свій підліжковий космос? Цілюща сила історій та дитячої уяви

Як віднайти свій підліжковий космос? Цілюща сила історій та дитячої уявинд28квітня14:00нд14:4514:00 – 14:45 Павільйон №2 (Зал Пошта)ТипПодії для дітейВартістьВхід вільний ОрганізаторVivat

Деталі події

Запрошуємо вас на захоплюючу подію з Катериною Єгорушкіною, де дорослі й діти зможуть разом відкрити нові шляхи до емоційного самопізнання. Ми поміркуємо над серйозними питаннями сьогодення: Як полагодити батьків? Чим нагодувати батарею? На якій планеті йде червоний сніг? Де найкраще влаштувати оркестр із баняків? І як довго потрібно копати до лави?
Катерина не лише талановита письменниця, але й досвідчена арттерапевтка, тому саме з її допомогою ми поглянемо на казки під іншим кутом і, можливо, замислимося про наші мови ніжності й любові.
Книжка «Наш підліжковий космос» потрапила до ТОП-5 «Дитячої книги року ВВС» і встигла полюбитися багатьом дітлахам.
Доєднуйтеся до нас, буде затишно!

Учасники: Катерина Єгорушкіна — письменниця, казкотерапевтка, сценаристка мультфільмів, тренерка з розвитку креативності, спікерка TEDx. Авторка понад двадцяти книжок, права на які продано в десять країн. Книжки відзначені Премією Пітера Пена (Швеція), двічі ставали фіналістами «Дитячої книги року BBC».
Вік: від 5 років, дорослі

Більше

Час

(неділя) 14:00 – 14:45