Тематична дискусія «Як долучити дитину до театру? Починаймо зі школи»

Тематична дискусія «Як долучити дитину до театру? Починаймо зі школи»нд28квітня13:00нд13:4513:00 – 13:45 Павільйон №1 (Зал 1)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторЛітера-ЛТД

Деталі події

Чи можна вважати п’єси нішевим жанром сучасної дитячої літератури? Який історичний досвід маємо у драматургії для дітей? Як продемонстрована драматургія в шкільній програмі? Як сформувати навичку читання з розумінням драматичних творів і які засоби та мотиваційні аспекти для цього використати? Чому важливо навчитися читати драматичні твори та як це впливатиме на сприймання дитиною театральної вистави? Які особливості роботи з драматичними і прозовими творами під час роботи над сценарієм у театральній студії чи гуртку? … І хоча коло питань не вичерпне, проте вже зараз вони формують уявний трикутник: художній твір — шкільна програма — театралізація.
Тому видавництво “Літера ЛТД” запропонувало взяти участь у дискусії сучасній дитячій письменниці, філологині Лесі МОВЧУН, співавторці шкільної програми та підручників з української літератури Іванні ЯРМУЛЬСЬКІЙ та акторці театру та кіно і художній керівниці театральної студії для дітей Зоряні ЦВИК. Запрошуємо на захід вчителів-словесників, керівників шкільних театральних гуртків / студій, сценаристів, режисерів, працівників бібліотек для дітей, адміністраторів закладів освіти та всіх тих, хто цікавиться цими напрямами в літературі та мистецтві. Спробуймо разом знайти відповіді на ключові питання, адже культурне, освічене та виховане молоде покоління — це міць нашої держави в майбутньому.

Учасники:
Леся Мовчун: сучасна дитяча письменниця (видала 16 книжок: поетичні збірки, прозові твори, п’єси, зокрема збірка “Бабай-Ага і козак Невидим” у видавництві “Літера ЛТД”); Лауреатка літературної премії імені Платона Воронька (2019), член Національної спілки письменників України (з 1997 р.), доктор філологічних наук, мовознавиця.
Іванна Ярмульска: учителька української мови та літератури, завідувач відділу української мови і літератури, зарубіжної літератури Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, співавторка модельної програми з української літератури для 7-9 класів НУШ, підручників «Українська література» для закладів загальної середньої освіти.
Зоряна Цвик: професійна актриса театру і кіно, художній керівник театральної студії для дітей “Зоряні Діти”, засновниця та режисерка “Ідейного театру”.

Більше

Час

(неділя) 13:00 – 13:45