Справжній бал у «Книжковій країні»

Справжній бал у «Книжковій країні»пт26квітня18:00пт20:3018:00 – 20:30 Павільйон №8 (РАЦС)ТипПодії для дорослихВартістьВхід за квитками ОрганізаторVintage Dance Community

Деталі події

Спільнота поціновувачів історичних танців «Vintage Dance Community» допомагає перетворити мрії на реальність. 26 квітня о 18:00 ви маєте можливість побувати на балі початку ХХ сторіччя — «прекрасної епохи», сповненої надій та примх. Епохи Титаніку, розквіту «нового мистецтва» та відродження української культури. На балі буде продемонстровано, як одягалась та що танцювала українська аристократія та інтелігенція тих часів.

Перше десятиліття ХХ сторіччя відзначилося справжньою танцювальною лихоманкою. Любов до танцю поєднувала всі прошарки суспільства та всі континенти. Танцювали новомодні уанстеп та фокстрот, старі добрі вальси та польки. Хореографи придумували нові схемні танці для тих, хто не мав хисту до імпровізації. А на великосвітських балах та веселих міських святах все ще були «в ходу» вічно живі кадрилі та контрданси.

На балі ви зможете подивитися і взяти участь у танцях, що полюбляли наші прадіди. Якщо ви не маєте танцювального досвіду — не страшно! Ми підібрали для вас декілька простих танців, які легко вивчити безпосередньо на балі.

Готуйте костюми та зустрінемося, щоб разом поринути у вихор танцю.

Детальний опис костюмів тої епохи ви знайдете на сайті з квитками, ми ж будемо раді бачити гостей в ошатному святковому чи вечірньому одязі.

Вартість квитка на бал та участь у танцях 400 грн. Квитки та дрес-код: https://bit.ly/vdngbal

Більше

Час

(пʼятниця) 18:00 – 20:30