«Сили безплотні, людські й безпілотні»: поетичні мандри між війнами та містами з Ганною Яновською

«Сили безплотні, людські й безпілотні»: поетичні мандри між війнами та містами з Ганною Яновськоюпт26квітня17:00пт17:4517:00 – 17:45 Павільйон №6 (Зал 2)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторЖорж

Деталі події

Запрошуємо в поетичні мандри з поетесою Ганною Яновською. Більшість поезій збірки «Сили безплотні, людські й безпілотні» написані після початку повномасштабного вторгнення, але деякі починалися задовго до нього в місцях, нині наділених новим значенням. Далеко не в усіх текстах у центрі уваги війна, але так чи інакше її тінь лягає навіть на найлегші, оптимістичні поезії. Саме в небезпечні часи ми відчуваємо, що повітря сповнене незримих сил і течій — добрих і злих, прихильних до когось і байдужих…
Географія віршів охоплює рідні для авторки міста — Харків і Львів. Міста, де дім, і міста, де вона була проїздом і лишила частинку любові.
Що дає силу? Як помічати красу попри обставини і чи може поезія розрадити — поговоримо про це з авторкою збірки та поетом Олегом Коцаревим.

Учасники:
Ганна Яновська — харківська поетеса, перекладачка, художниця. Понад десять років працює на фрілансі перекладачкою для провідних українських видавництв. Створює витинанки на власні сюжети. Випустила кілька поетичних збірок, зокрема засновану на враженнях від подорожі до Південної Африки — «Золотий носоріг» (2019). Зрештою, більшість її віршів навіяна мандрівками — реальними і фантастичними.

Олег Коцарев — відомий український поет, прозаїк, перекладач і журналіст. Народився в Харкові, зараз мешкає в Бучі на Київщині. Автор кількох збірок поезії, зокрема «Евакуація» (2022), «Вміст чоловічої кишені» (2021), та роману «Люди в гніздах» (2017, 2018). Співупорядник антології «Українська авангардна поезія (1910–1930 роки).
Модераторка: Серафима Біла, поетеса, письменниця, редакторка порталу «Бабай».

Більше

Час

(пʼятниця) 17:00 – 17:45