Секретні історії на всі часи: українська розвідка та архіви КДБ

Секретні історії на всі часи: українська розвідка та архіви КДБнд28квітня17:00нд17:4517:00 – 17:45 Павільйон №6 (Зал 2)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторАДЕФ-Україна

Деталі події

Головне в історії – це особистості, у правдивості цього вислову ми всі змогли впевнитися протягом останнього часу.
Поговоримо про людей, які в різні епохи обстоювали інтереси нашої рідної землі та сприяли формуванню української державності.
Пропонуємо прийняти участь у дискусії на тему:
Дослідження невідомих спецоперацій із розсекречених архівів КДБ СРСР та Зовнішньої розвідки України як важливе джерело для розуміння нинішньої російської агресивної політики.
Як трансформувалися під впливом сучасності методи роботи та проведення операцій спецслужб? Реальні історії з життя із сюжетом більш вражаючим за пригоди Джеймса Бонда.

Учасники:
Олександр Скрипник — український письменник, публіцист, дослідник історії української розвідки. Заслужений журналіст України.
Член Національної спілки журналістів України (1985), Національної спілки письменників України (2012). Автор майже двох десятків, численних публікацій у періодиці, сценаріїв документальних фільмів з історії та діяльності спецслужб.

Едуард Андрющенко – історик, журналіст, кандидат історичних наук, спеціалізується на вивченні розсекречених справ колишнього КГБ СССР, редактор was.media, автор книги: “Архiви КГБ: невигаданi iсторii”

Алла Істоміна – директорка Видавничого дому “АДЕФ-Україна”, кандидат історичних наук, доцент університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Більше

Час

(неділя) 17:00 – 17:45