Розмова «Як початківцю видати книгу»

Розмова «Як початківцю видати книгу»пт26квітня16:00пт16:4516:00 – 16:45 Павільйон №6 (Зал 2)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторВіхолаПроєкт «Своя полиця»

Деталі події

З чого почати пошуки видавця? Як виділитись серед сотень інших рукописів? Що відбувається після підписання контракту з видавництвом? Чи стане бестселером мій перший роман?

Про це і навіть більше поговоримо з авторками, чиї дебютні романи тільки готуються до друку. Письменниці розкажуть про те, як впоратись з страхами та сумнівами, що зазвичай супроводжують дебютантів та розвінчають міфи, в які вірять автори-початківці.

Учасники: Валерія В. Растет, авторка надприродного фентезі «Поклик» (видавництво «Віхола»), Олександра Буревій, авторка містичного трилеру з елементами жахів «Прихисток» (видавництво «НК Богдан»), Леся Яцута, авторка темного еротичного фентезі «Темен: Вибір Слави» (видавництво «Букбанда»), Олександра Черепан, авторка пригодницького фентезі в японсько-українському сеттингу «Жнець без коси» (видавництво «НК Богдан»), Олена Кузьміна, письменниця, кураторка проєкту на підтримку жанрової української літератури «Своя полиця».

Організатори: видавництво «Віхола» та проєкт «Своя полиця».

Більше

Час

(пʼятниця) 16:00 – 16:45