Розмова «Як відбуваються розслідування історичних вбивств»

Розмова «Як відбуваються розслідування історичних вбивств»пт26квітня19:00пт19:4519:00 – 19:45 Павільйон №1 (Зал 2)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторВіхола

Деталі події

Монархи, політики та полководці. Від Генріха IV Бурбона до Джона Кеннеді, від імператриці Єлизавети Австрійської до Симона Петлюри, Євгена Коновальця та Степана Бандери. Усі ці вбивства свого часу залишили по собі безліч таємниць та питань.

Популяризатори історії Сергій Махун та Едуард Андрющенко розкажуть про те, як шукати відповіді на ці питання в архівах, наскільки точно можна відтворити події за опрацьованими документами та чи можна роботу в архівах та історії відомих постатей перетворити на художні сюжети.

Учасники: Сергій Махун — журналіст, популяризатор історії. Працював редактором історичної шпальти «Україна Incognita». Завідував відділом історії та був редактором шпальти «Архіваріус» газети «Дзеркало тижня».

Едуард Андрющенко — історик, кандидат історичних наук. Журналіст і редактор was.media. Спеціалізується на вивченні розсекречених архівних справ. Автор книжки «Архіви КГБ. Невигадані історії».

Більше

Час

(пʼятниця) 19:00 – 19:45