РОЗМОВА ПРО ГОРОР В УКРАЇНСЬКІЙ ЛІТЕРАТУРІ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИЖКИ «СТРАШНІ КАЗКИ ДЛЯ СВОЇХ. АНТОЛОГІЯ УКРАЇНСЬКОГО ГОРОРУ НОВОЇ ДОБИ»

РОЗМОВА ПРО ГОРОР В УКРАЇНСЬКІЙ ЛІТЕРАТУРІ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИЖКИ «СТРАШНІ КАЗКИ ДЛЯ СВОЇХ. АНТОЛОГІЯ УКРАЇНСЬКОГО ГОРОРУ НОВОЇ ДОБИ»пт26квітня19:00пт19:4519:00 – 19:45 Павільйон №1 (Зал 1)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторВидавництво «Фоліо»

Деталі події

До першої антології українського горору увійшли новели сучасних українських письменників. Укладач збірки Андрій Кокотюха вважає, що український горор має глибоке коріння в українських фольклорних традиціях, а першим автором у цьому жанрі був нащадок козацького роду Микола Гоголь. В українському фольклорі потойбічне не живе в паралельних світах, воно поруч: у глибині найближчого лісу, на дні ставка в міському парку на сільській околиці, в сусідньому будинку, у ванни кімнаті власної квартири. Поціновувачі жанру знайдуть в книзі історії на різний смак: тут є і маніяки-вбивці, й моторошні дитячі іграшки, живі мерці и смертельні віруси.

Учасники: Андрій Кокотюха, Вадим Панченко, Максим Міллер, Ема Ільм.

Більше

Час

(пʼятниця) 19:00 – 19:45