Розмова «Дозвілля українських класиків: що їли, пили і як розважались»

Розмова «Дозвілля українських класиків: що їли, пили і як розважались»сб27квітня12:00сб12:4512:00 – 12:45 Павільйон №5 (Omni Campus)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторВіхола

Деталі події

Українські класики не лише постійно писали тексти — вони ще й пили вино (а іноді й придумували йому назви), їли вишукані пляцки та весело гуляли закладами Києва. Де і як це відбувалось? В якому творі шукати найперші та найсмачніші описи українських страв? З яких текстів найкраще можна дізнатись про фуд-культуру столиці XIX-XX століття? Дізнайтеся про це в розмові літературнознавиці Віри Агеєвої та фуд-блогерки Насті Іванцової.

Учасниці:

Віра Агеєва — відома літературознавиця, критикиня та професорка Національного університету «Києво-Могилянська академія», лавреатка Шевченківської премії, членкиня журі премії «Книга року ВВС». Авторка книг «За лаштунками імперії», «Марсіани на Хрещатику», «Мистецтво рівноваги»
Настя Іванцова — фактчекерка, схиблена на їжі. Любить досліджувати кухні, розбиратися з продуктами і перетворювати кожен рецепт на «гру в конструктори». У своєму інстаграмі вчить готувати швидко, ефективно, смачно та не боятися процесів. А в ТікТоку – пояснює рецепти класичних коктейлів та вигадує власні, нові.

Більше

Час

(субота) 12:00 – 12:45