Розмова «Динозаври, мамонти та їхні пригоди після вимирання»

Розмова «Динозаври, мамонти та їхні пригоди після вимирання»нд28квітня17:00нд17:4517:00 – 17:45 Павільйон №1 (Зал 1)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторВіхола

Деталі події

Чи жили динозаври на території України? Чому науковці посварилися через птеродактилів? Що робити, якщо знайшов скам’янілість у себе в садочку? Про це, а також про динозаврів, ключові знахідки в палеонтології, неправильно складені скелети та навіть про те, як вам самим стати скам’янілістю, дізнаєтесь у розмові палеонтолога Вадима Яненка та ботаніка Олексія Коваленка.

Учасники:
Вадим Яненко — науковець, кандидат біологічних наук, орнітолог, палеобатрахо-герпетолог. Популяризатор орнітології та палеонтології. Проводить екскурсії та веде телеграм-канал палеонтологічних мемів під ніком Paleo_daddy, автор книжки «Прикладна палеонтологія».

Олексій Коваленко — ботанік, веде блог «Довколаботаніка», автор книжок «Фрукти проти овочів. Чому кавун — не ягода, а томат — це фрукт», «Рослини-прибульці. Як борщівник та амброзія захоплюють Землю» та «Планета грибів. Як гриби годують, лікують і вбивають нас».

Більше

Час

(неділя) 17:00 – 17:45