Принцеса Діана — трагічний символ сучасних монархій

Принцеса Діана — трагічний символ сучасних монархійчт25квітня18:00чт18:4518:00 – 18:45 Павільйон №1 (Зал 1)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторФабула

Деталі події

«Королева сердець» — так називали Діану. Її історія здавалась казковою, за їхнім, з Принцем Чарльзом, весіллям стежили мільйони глядачів з усього світу. Вона стала іконою стилю, прикладом доброти та щирості, її популярність була більшою, ніж зірок Голлівуду. А ще Леді Ді жила з булімією, зрадами, постійними конфліктами у родині, грала складну для себе політичну і соціальну роль.
Безліч питань про неї, як особистість, лишилось не з’ясованими та за шість років до своєї трагічної загибелі Діана відважилась на серію відвертих інтерв’ю для книжки Ендрю Мортона, в яких привідкрила світу правду про себе. Щира сповідь «народної принцеси» звучить з її власних вуст, а також доповнена теплими спогадами рідних і друзів, в книзі «Діана. Справжня історія з її вуст».
Поговоримо про роль королівської родини в політиці та культурі Великої Британії. Для чого в 21 ст. країни Європи підтримують монарші традиції та витрачають значні кошти своїх бюджетів на середньовічні церемонії? Як змінила трагічна смерть принцеси Діани королівську родину та її підданих?

Учасники: Єгор Брайлян, Надія Ліра, Наталія Мельник

Більше

Час

(четвер) 18:00 – 18:45