Презентація книжки «Війна і ми. Лікарі на війні»

Презентація книжки «Війна і ми. Лікарі на війні»пт26квітня15:00пт15:4515:00 – 15:45 Павільйон №1 (Зал 2)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторВидавництво «Фоліо»

Деталі події

Ця книга створена на основі відеозустрічей з медиками різних регіонів України, в яких Василь Князевич за участі Данила Яневського говорили з фахівцями різних галузей медицини про стратегії й тактики виживання та відновлення фізичного та психічного стану українців після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Війна триває, і завдання медицини — максимально повертати поранених до здоров’я, в стрій, щоб далі захищати країну; на перший план виходить військова медицина, тактична бойова медицина, де кожен військовослужбовець повинен вміти надати собі й товаришу першу допомогу. Важлива реабілітація — медична, соціальна, психологічна, повернення до нормального мирного життя. Медицину і суспільство очікують великі виклики й після війни. Війна змусила всіх мислити та діяти по-іншому, ті завдання, на які в мирний час йдуть десятки років, вирішуються за декілька тижнів, місяців.

Учасники: Василь Князевич, Данило Яневський, а також лікарі, які ділились своїми історіями

Більше

Час

(пʼятниця) 15:00 – 15:45