Презентація книги Петра Щербини «Битва за Ірпінь»

Презентація книги Петра Щербини «Битва за Ірпінь»пт26квітня16:00пт16:4516:00 – 16:45 Павільйон №6 (Зал 1)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторСаміт-Книга

Деталі події

Друге видання книги Петра Щербини «Битва за Ірпінь», видане українською мовою у грудні 2022 року видавництвом «Саміт книга». Книга розповідає про події, які відбувалися наприкінці лютого у березні минулого року в місті Ірпінь Київської області. У книзі опубліковано відгуки про Ірпінські події відомих у світі людей, список підрозділів, які виконували бойові завдання в районі міста Ірпінь, а також згадано героїв, які віддали своє життя за Ірпінь.

У травні 2022 року видавництво “Саміт Книга” видало англомовну версію книги “Битва за Ірпінь”. Після цього книга потрапила до Бібліотеки Конгресу США, була презентована у Вашингтоні, Варшаві, Дубліні та інших Європейських містах.

Книга є першим зібранням оповідей безпосередніх учасників оборони міста-Героя Ірпеня: цивільних людей, які взяли зброю і сформували територіальну оборону міста; ветеранів АТО, яким вдруге довелося стати до захисту України — цього разу вже свого міста; лікарів, волонтерів та чиновників, які не покинули рідний Ірпінь.

Учасники: Петро Щербина — громадський діяч, письменник.

Більше

Час

(пʼятниця) 16:00 – 16:45