Презентація книги «Менеджмент у часи війни» Костянтина Кошеленка

Презентація книги «Менеджмент у часи війни» Костянтина Кошеленкасб27квітня11:00сб11:4511:00 – 11:45 Павільйон №6 (Зал 2)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний

Деталі події

Коли мова йде про війну, то перші думки – це бойові дії та їх стратегія. Але війна – це також випробування для економіки, державного апарату, культури та соціальних зв’язків. І ця книга саме про це.

Книга є збіркою інструментів та ідей Костянтина Кошеленка щодо збереження продуктивності, розвитку команди та відданості власним цінностям у середовищі, де хаос стає новою нормою.

У книзі досвідом та уроками, набутими під час кризових ситуацій, крім автора, діляться 40 українських і міжнародних менеджерів різних галузей з 12 країн.

Про Автора:
Кошеленко Костянтин – заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. Костянтин – почесний професор Університету імені Альфреда Нобеля та Міжнародної Школи Бізнесу IBS-ANU, в який читає лекції по трансформаційному менеджменту. Сьогодні в українському уряді Костянтин відповідальний за впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, розвиток онлайн-сервісів для громадян та інші цифрові проєкти Мінсоцполітики.

24% від роялті за книгу одразу йде на UNITED24.

Більше

Час

(субота) 11:00 – 11:45