Презентація дитячої книжки Сергія Фаліона «Пригоди Мутлика» за участі гурту «Лісапетний батальйон»

Презентація дитячої книжки Сергія Фаліона «Пригоди Мутлика» за участі гурту «Лісапетний батальйон»нд28квітня17:00нд17:4517:00 – 17:45 Павільйон №2 (Хол)ТипПодії для дітейВартістьВхід вільний

Деталі події

Разом з автором книжки Сергієм Фаліоном спробуємо уявити чарівний бабусин садочок біля лісу, рясні кущики малини, високу зелену траву і маленького веселого метелика, якого звати Мутлик. Щодня Мутлик з друзями має нову пригоду. Він вчиться цінувати свою родину, допомагати батькам і тим, хто потребує допомоги, іде до школи, закохується в музику, рятує друга і навіть вчить маленького хлопчика берегти природу.
Багато пригод чекає на маленького метелика Мутлика і на вас, любі фантазери, диваки, мрійники під час презентації.
Ця книга – чистий витвір фантазії, заснований на власному досвіді з краплиною гумору, пелюстками іронії та смаком дитинства. Основна її мета – навчити дітей елементарних правил безпеки, допомагати ближнім, вірити в добро і в те, що воно завжди перемагає зло, а ще – вірити в чудеса, цінувати дружбу, відрізняти хороше від поганого, в усьому бачити позитив.
Книжка покликана прищепити любов до природи, виховати повагу до батьків, показати, що спорт – це важливо, музика – це красиво, а все, що навколо, – це і є твоя неповторна казка, яку ти пишеш сам.
Тож живи, радій, фантазуй, мрій і знай, що все в твоїх руках!

Учасники: Сергій Фаліон, автор книжки “Пригоди Мутлика”. Наталя Фаліон, керівник гурту Лісапетний Батальйон
Вік: від 6 років

Більше

Час

(неділя) 17:00 – 17:45