Не забула найважливішого: дискусія навколо книжки Майї Тульчинської «Я забула труси!» 

Не забула найважливішого: дискусія навколо книжки Майї Тульчинської «Я забула труси!» чт25квітня18:00чт18:4518:00 – 18:45 Павільйон №5 (Omni Campus)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторCreative Women Publishing

Деталі події

Чому тема актуальна?

Наразі у 2024 році в Україні (як у великих містах-мільйонниках, так і в малих містах і селах) досі існує страх слова на літеру Ф — “ФЕМІНІЗМ”, невідомі й страшні також слова “гендер”, “мізогінія”, “ейджизм”, “лукізм” і так далі. Суспільство поділилося на бульбашки: в одній жінки об’єднуються навколо ідеї фемінізму, проявленості жінки, рівних прав та самореалізації, а в іншій фемінізм піддають анафемі й всіляко сахаються як самого поняття, так і можливих наслідків. Начебто жінка з ідеями фемінізму неодмінно почне ненавидіти чоловіків, перестане голити підпахви і зруйнує інститут сім’ї, відрікаючись від статусу “берегині”. Є потреби говорити з суспільством простими словами про зрозуміле, є потреба руйнувати стереотипні образи жінок, акцентуючи на тому, що всі жінки різні, потреби у всіх різні, а фемінізм — це те, що зрештою, має потенціал усіх нас об’єднати: як жінок між собою, так і чоловіків та жінок.

Що у фокусі дискусії?

 • “Щоб не плакать, я сміялась”: сміх як шлях до зцілення
 • Від сміху Медузи до сміху стендаперки: як і над чим сміються сучасні українки
 • Сміх як спосіб говорити на важливі теми: домашнє насильство, пошук себе, відстоювання власних кордонів, мізогінію, місячні, синдром самозванки, нерівність у суспільстві так, щоби українські жінки від душі посміялися над цим і щоби цей сміх дав їм (і усім нам) сили змінити власне життя та життя інших жінок на краще
 • Пастки ностальгії: чому мамині поради більше не працюють, але мамині биточки з тюлечки — досі найсмачніші

  Учасниці:
  Майя Тульчинська — колумністка, авторка блогу «Доступно і просто про моду і стиль», письменниця.
  Вєста Гунченко — керівниця літературно-драматургічної частини Київського академічного театру ляльок, стендап-комікеса, креативна директорка, драматургиня.
  Лариса Денисенко — письменниця, правозахисниця.
  Дарка Озерна — письменниця, наукова журналістка, біологиня.
  Модерує Слава Світова — письменниця, тренерка зі словесної майстерності та творчості, співзасновниця видавництва Creative Women Publishing.

Більше

Час

(четвер) 18:00 – 18:45