На вустах мільйонів: як поширювати свої меседжі та збільшувати коло однодумців через творчість та соцмережі

На вустах мільйонів: як поширювати свої меседжі та збільшувати коло однодумців через творчість та соцмережінд28квітня17:30нд20:0017:30 – 20:00 Павільйон №5 (Omni Campus)ТипПодії для дітей,Події для дорослихВартістьВхід вільний Організатор1+1 Media, Музичний гурт "Антитіла"

Деталі події

Марічка Падалко — відома телеведуча з телеканалу 1+1. Саме разом із нею українці дізнаються про найновіші події, що відбуваються у світі, уже дуже багато років поспіль.
Тарас Тополя — популярний співак, співзасновник музичного гурту “Антитіла” та автор пісень, слова яких знають мільйони українців.
Вони точно знають, як виборювати увагу своїх глядачів та простими словами розповідати про складні речі. І вони готові поділитися секретами своєї майстерності.

Під час події ми поговоримо про те, на що звертати увагу під час написання текстів, як через меседжі у своїх промовах і піснях збільшувати кількість прихильників та однодумців, як створити особистий блог та багато іншого. Також Марічка розповість, яких помилок припускаються навіть професійні комунікаційники і як пост про нову помаду та про участь в громадській акції — пишеться за однією формулою.

Наприкінці події на всіх учасників чекає майстер-клас, у якому кожен зможе взяти участь!

Учасники:

Марічка Падалко, ведуча ТСН і 1+1 Марафон.
Тарас Тополя, лідер музичного гурту АНТИТІЛА

Більше

Час

(неділя) 17:30 – 20:00