Маніпулянт: Іван Франко фемініст чи бабій?

Маніпулянт: Іван Франко фемініст чи бабій?сб27квітня18:00сб18:4518:00 – 18:45 Павільйон №5 (Omni Campus)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторVivat

Деталі події

Здебільшого, наші знання про Івана Франка обмежують фактами з уроків української літератури у школі. Усі ми чули про нього, як про талановитого перекладача, “каменяра”, публіциста та філософа. А як щодо ідеї відкрити зовсім іншу сторону творчості Франка? Ту, яка про важку долю жінки, її спроби бути щасливою у позаминулому столітті — у світі повної гегемонії патріархату.
Як чоловік, якого вважають “бабієм” зміг проникнути в таємниці жіночої душі? Як йому вдалося поєднати тему жіночої емансипації і наскрізний образ сильної, пристрасної, харизматичної жінки, котра змагається за власне щастя, свободу і незалежність. Навіть ціною життя.
Щоб відповісти собі на ці запитання, знайомтесь з текстами у збірці “Маніпулянтка” і чекаємо вас на обговоренні з зірковими лекторами на фестивалі!

Учасники:

Оксана Качура – літературна блогерка, філологиня і репетиторка з української мови та літератури.
Богдан Тихолоз – літературознавець, франкознавець, директор Дому Франка; публіцист, блогер, співавтор науково-просвітницького інтернет-проекту ФРАНКО:НАЖИВО / FRANKO:LIVE © (разом із Наталею Тихолоз).

Більше

Час

(субота) 18:00 – 18:45