Майстер-класи від ACE School

Майстер-класи від ACE Schoolнд28квітня11:00нд15:0011:00 – 15:00 Зона майстер-класівТипПодії для дітей,Події для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторACE School

Деталі події

11:00
Хібукі терапія
Під час події психологиня Голенговська Тетяна проведе майстер-клас з «Хібукі–терапії», де продемонструє учасникам як можна взаємодіяти з м’якою іграшкою-песиком, який вміє обійматися, може співпереживати, посумувати разом з дитиною та зберегти її таємниці. Також програма практикуму буде включати в себе інтерактивні заняття з дихальних вправ, вправу «Емоційна шкала», гру-криголам «Піу-віть» та арт-терапевтичну практику «Веселі кружечки», що зможе дати відчуття сили, відчуття контролю, знизити рівень стресу.

13:00

Майстер-клас: “Швидкочитання без примусу”
Лайфхаки зі швидкочитання та ейдетики для батьків , які хочуть заохотити дитину читати, та вчителів, які шукають нових методів викладання.

Читання – це така сама навичка, як їзда на велосипеді чи катання на лижах, її можна натренувати до майже космічних швидкостей. Але … це лише один бік швидкочитання. Важливо, щоб той,хто читає, ще й зрозумів, а в ідеалі- й запам’ятав те, що прочитав. Під час навчання, роботи нам доводиться опрацьовувати багато інформації, і її треба не просто накопичувати, а й вміти користуватися, розкладати по поличках. Як це зробити? На інтерактивному майстер-класі Оксана Онищенко розповість і покаже прийоми не лише для покращення швидкості читання, а й для розвитку образного та креативного мислення. Адже читання- це не стільки про техніку, скільки про уяву та творчість.
Оксана Онищенко – вчителька, сертифікована тренерка та журналістка.

Більше

Час

(неділя) 11:00 – 15:00

Локація

Зона майстер-класів