Майстер-класи благодійного фонду «Здоров’я майбутнього»

Майстер-класи благодійного фонду «Здоров’я майбутнього»чт25квітня12:00чт15:0012:00 – 15:00 Зона майстер-класівТипПодії для дітей,Події для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторБлагодійний фонд «Здоров’я майбутнього»

Деталі події

В програмі:

  • Майстер-клас «Листівка добрих справ – будемо робити тактильні листівки шрифтом Брайля від тебе та Гаррі Поттера, щоб нагадати мамі частіше посміхатися, заохотити друга мріяти або висловити підтримку та вдячність нашим воїнам-захисникам.
  • Майстер-клас «Дракон Залізопуз із всесвіту Гаррі Поттера» – виготовимо фантастичну істоту дракона – літачка та відправимо його в політ!
  • Майстер-клас «Вгадай на дотик» – будемо розмальовувати рельєфні невидимі малюнки та відгадувати, що на них зображено, а найкращі роботи розмістимо на виставковому стенді.
  • Вікторина «Особливий Гаррі Поттер» – дізнаємось, чому він особливий і позмагаємося у змаганнях магічних заклинань, істот та героїв.
  • Конкурс костюмів та образів зі світу Гаррі Поттера – обери улюбленого героя, підготуй оригінальний костюм та приходь збирати лайки для перемоги.

На Поттероманів чекають подарунки за знання про світ Гаррі Поттера, за уважність та креативність, особлива фотозона для обрання факультету Хогвардсу із магічним капелюхом та паличкою.

Більше

Час

(четвер) 12:00 – 15:00

Локація

Зона майстер-класів