Майстер-класи благодійного фонду «Голоси дітей»

Майстер-класи благодійного фонду «Голоси дітей»пт26квітня12:00пт19:0012:00 – 19:00 Стенд організатораТипПодії для дітей,Події для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторБлагодійний фонд «Голоси дітей»

Деталі події

  • Закладка для книг у стилі Гаррі Поттера” вік дітей 6+, 8+
    Маєш книги про найсміливишого чарівника всіх часів? То у нас для тебе є пропозиція! Давай створимо закладку з головним героєм книги. Рецепт такий: трошки клею, трошки паперу, металева скріпка колір наостанок, і, вуаля-закладка для серії книг готова! Творити будемо разом, бо разом завжди цікавіше!
  • Книга-розкладачка” від 5+, 8+, 10+, 12+
    Чи любиш ти книги так, як любимо їх ми? А чи вдавалося серед велетенських паличок з книжками віднайти ту, яка саме про тебе? Пропонуємо створити власну книгу-розгортку. Для початку сформуємо основу, прикрасимо як твоїй душі забажається, а вже потім заповнимо книгу власною історією. Сами ти будеш головним героєм, чи героїнею! Тут розкажеш про свої улюблені, справи, захоплення та найсміливіші мрії. Ох, нам вже цікаво, яка за історія у тебе вийде!
  • Блокнот для секретів” вік дітей 6+
    Буває у тебе, що бігаєш у своїх важливих справах, поспішаєш до школи чи гуртків, і тут раз- ідея!? І не просто ідея, а прекрасна ідея! Але ж до вечора ця думка безслідно зникає. Найгеніальніші думки приходять зовсім неочікувано, і так само неочікувано біжать, не попрощавшись. Единаможливість їх не губити – записувати. Так-так, саме записувати. А для цього, треба мати маленький та зручненький блокнотик. Саме такий ми і пропонуємо створити. Обирай колір, прихопи натхнення, і гайда майструвати власний записник для секретів, роздумів та думок!

Більше

Час

(пʼятниця) 12:00 – 19:00