Літературна дискусія «Етнографія vs фантастика: робота з джерелами як база, а не крінж»

Літературна дискусія «Етнографія vs фантастика: робота з джерелами як база, а не крінж»нд28квітня13:00нд13:4513:00 – 13:45 Павільйон №6 (Зал 2)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторЖоржЩе одну сторінку

Деталі події

Не мавкою єдиною… Поговоримо про актуальність вибору етнографічних та фольклорних джерел у сучасній українській літературі. Де шукати матеріал, якщо працюєш з темою етнографії та фольклору, кого слухати і що тримати у фокусі? Як не втрапити у пастку антинаукових узагальнень? А також про теми, якими надихаються — і можуть надихатися — сучасні українські фантасти.
Учасниці:
Наталія Довгопол — відома українська авторка історичних, пригодницьких і романтичних книг. Володарка багатьох літературних нагород, зокрема «Коронація слова», «Еспресо. Вибір читачів» та державної премії ім. М. В. Гоголя. Змалку знає, як віднадити русалок лепехою і любистком, вірить в існування витязів у ЗСУ.

Дар’я Анцибор — фольклористка, антропологиня, кандидатка філологічних наук, авторка телеграм-каналу «Гриби, гроби і дисертації», співавторка подкасту «Пороблено». Наукова співробітниця Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф. Авторка книжки «Під подушку чи під ялинку? Антропологічне дослідження свят».

Анастасія Бідонько — співзасновниця і випускова редакторка видавництва «Ще одну сторінку», упорядниця збірки містичної прози «Фіолетова тінь», пластунка з куреня «Степові відьми».

Більше

Час

(неділя) 13:00 – 13:45