Кулінарно-літературна й інтерактивна подорож із книгою «Хто зіпсував борщ?» Єлизавети Половинкіної та #книголав

Кулінарно-літературна й інтерактивна подорож із книгою «Хто зіпсував борщ?» Єлизавети Половинкіної та #книголавсб27квітня16:00сб16:4516:00 – 16:45 Павільйон №2 (Хол)ТипПодії для дітейВартістьВхід вільний Організатор#книголав

Деталі події

Під час кулінарно-літературної події гості фестивалю зможуть послухати розповідь про історію створення книги, її актуальність у часи, коли українізація займає дуже важливе місце у світовому суспільстві, а також взяти участь у цікавому інтерактиві — скласти власний борщовий колаж за родинним рецептом.
«Хто зіпсував борщ?» — це інтерактивне видання від української письменниці та ілюстраторки Єлизавети Половинкіної.
Історія про братика й сестричку, Ганночку й Тіма, які вирішили самотужки приготувати сімейну вечерю — борщ. З цією книгою дітлахи вирушать у захопливу подорож кулінарією.
Це також сімейна книга про родинні цінності, в якій маленькі читачі разом із батьками зможуть записати рецепт власного родинного борщу та передати його наступним поколінням.

Учасники: Єлизавета Половинкіна, письменния та ілюстраторка. Модерує Марина Синьоока, керівниця відділу комунікацій видавництва #книголав.
Вік: від 3 років

Більше

Час

(субота) 16:00 – 16:45