Круглий стіл «Героїня українського бестселеру: хто вона – борчиня чи терпчиня?»

Круглий стіл «Героїня українського бестселеру: хто вона – борчиня чи терпчиня?»нд28квітня11:00нд11:4511:00 – 11:45 Павільйон №1 (Зал 2)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний ОрганізаторМіжнародний літературний конкурс «Коронація слова»

Деталі події

Героїня українського бестселеру: хто вона – борчиня чи терпчиня? Сучасна українська література вимагає своїх героїв і героїнь. Хто вона – справжня українка: вона терпить примхи долі-недолі, вона бореться, вона перемагає, кохає? Під час дискусії ми разом із Ольгою Саліпою, відомою авторкою, обговоримо очікування читацької аудиторії.

Учасники: Ольга Саліпа – лауреатка конкурсу «Коронація слова»-2020 і «Гранд Коронації слова»-2021, авторка багатьох романів: «Оля», «Теплі історії про справжнє: як бути щасливим попри все», «Зламані речі», «Будинок на Аптекарській», «Облудниця», «Брошка гімназистки», «Пташка на долоні», «Дерево роду», «Без права повернення», «Скарби. Таємниця замку-корабля», «Скарби. У скриньці з різдвяного печива».

Павло Дима, психолог, тренер, коуч, психоаналітик, письменник, переможець «Молода Коронація» 2020, автор 21 роману, низки статей і авторських методик з психології, ведучий курсу «Ключі до бестселера», блогер.

Більше

Час

(неділя) 11:00 – 11:45