Котики Перемоги — майстерня натхнення від Кота Інжира

Котики Перемоги — майстерня натхнення від Кота Інжиранд28квітня15:00нд15:4515:00 – 15:45 Павільйон №5 (Omni Campus)ТипПодії для дорослихВартістьВхід вільний

Деталі події

Перемога — наш спільний проєкт», — вважає Кіт Інжир, популярний український комікс-персонаж. Авторка персонажу 28 квітня о15:00 покаже та розкаже історії створення найпопулярніших малюнків з Котом Інжиром, поділиться позитивом, порадами мудрого кота, його читацькими практиками та книжковим магнетизмом.

Кіт Інжир — мальований український комікс-кіт, що живе в інтернеті. Понад усе любить книжечки і пташечок. За звичкою з Майдану, щоночі співає гімн України. Його гасло — «У незалежній країні не залежуйся!». А якщо робити щось щодня, так можна і зробити. Веде власний кулінарний блог, де готує борщ із часником та ніжністю. А замість накручувати себе радить накручувати голубці. Має понад 55 тисяч читачів у соцмережах. Зображення Інжира є в шкільних підручниках з української мови та робочих зошитах із зарубіжної літератури. Його авторка — художниця та письменниця Олена Павлова.

Більше

Час

(неділя) 15:00 – 15:45