Майстер-класи та козацькі ігри для маленьких українців

Майстер-класи та козацькі ігри для маленьких українцівпт26квітня13:00пт13:4513:00 – 13:45 Павільйон №2 (Хол)ТипПодії для дітейВартістьВхід вільний ОрганізаторМоя Книжкова Полиця

Деталі події

В рамках презентації серії книжок “Полиця маленького українця” видавництво “Моя Книжкова Полиця” запрошує дітей та батьків на справжні козацькі ігри: разом з маленькими книголюбами ми поринемо в магію крутої історії України, навчимось танцювати бойовий гопак та почуємо круті історії перемог та правдиві оповідки про видатних українців в світовій історії.

“Полиця маленького українця” – це крута серія книжок від видавництва “Моя Книжкова Полиця”, це – книжки, які творять з маленьких читачів справжніх великих та свідомих українців. “Крута історія України”, “Крута історія перемог”, “Nominka – українські імена в історії”, “П’ять колосків. Голодомор. Як зникали українці”, “Щедрик”, “Геть – твоє право на протест” – це неповний список книжок для справжніх юних українців від видавництва “Моя Книжкова Полиця”, які розповідають правдиву та круту історію нашої держави, знайомлять дітей з українською культурою та мистецтвом, розповідають про права та обов’язки громадян і переконують в тому, що українці – неймовірний народ, що боровся, бореться та перемагає!

Учасники: 

Олександр Соколов – артист балету та знавець бойового гопака

Яна Котлінська, івент-менеджерка видавництва «Моя Книжкова Полиця»

Більше

Час

(пʼятниця) 13:00 – 13:45