Арт-терапія для дітей і дорослих за мотивам книжки «Медитативні історії надобраніч». Терапевтична зустріч для маленьких та дорослих

Арт-терапія для дітей і дорослих за мотивам книжки «Медитативні історії надобраніч». Терапевтична зустріч для маленьких та дорослихнд28квітня16:00нд16:4516:00 – 16:45 Павільйон №2 (Зал Гра)ТипПодії для дітейВартістьВхід вільний ОрганізаторМоя Книжкова Полиця

Деталі події

Занурившись в атмосферу нової книжки “Медитативні історії надобраніч” батьки разом з малечею створять свою яскраву картину-колаж під тихі звуки медитативної музики. Арт-терапія дозволить малечі та батькам зануритись разом у власні відчуття, трішки “помедитувати”, споглядаючи світ довкола та всередині себе, ми навчимось концентрувати увагу на почуваннях у моменті, тут і зараз, відчувати опору й спокій, які так потрібні сьогодні кожному з нас!
Особлива медитативна читанка та арт-терапія проводитимуться за участі професійних психологині, арт-терапевта та фахівців з медитації.
Медитативні історії надобраніч – унікальна книжка-збірка історій для всієї сім’ї від видавництва “Моя Книжкова Полиця”. Це терапевтичні розповіді на добраніч, схожі на медитації. У цих теплих історіях оповідач тепло заколисує словами дитину, читаючи-оповідаючи про красу природи, добро та затишок, формуючи словами та відчуттями невидимі опори, необхідні дитині.

Учасники: Ольга Єгорова, психологиня, арт-терапевтка та оповідачка медитативних історій для дітей. Модерує Яна Котлінська, івент-менеджерка видавництва “Моя Книжкова Полиця”.
Вік: 4-8 років

Більше

Час

(неділя) 16:00 – 16:45